715P47254JD3
MFR.Part #
715P47254JD3
JLCPCB Part #
C3807188
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 4.7nF ±5% 插件,P=9.52mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS