715P68352KD3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
715P68352KD3
JLCPCB Part #
C3794466
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-55℃~+85℃ 155V、200V 68nF ±5% 插件,P=9.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS