715P22356KD3
MFR.Part #
715P22356KD3
JLCPCB Part #
C3809994
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 22nF ±5% 插件,P=9.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS