716P822920KA3
MFR.Part #
716P822920KA3
JLCPCB Part #
C3787785
Package
Plugin,P=16.7mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、2kV 8.2nF ±10% 插件,P=16.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS