SMD1200PLHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMD1200PLHE3-TP
JLCPCB Part #
C3759340
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@200V 1A 200V 30A 950mV@1A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS