MSJPF11N65A-BP
MFR.Part #
MSJPF11N65A-BP
JLCPCB Part #
C3280827
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 20nC@10V 26pF 31.3W 380mΩ@10V 4V@250uA 650V 774pF 890pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS