403DMQ100
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
403DMQ100
JLCPCB Part #
C3759084
Package
PRM4(Isolated)
Description
1 Pair Series Connection 100V 200A 6mA@100V 830mV@200A PRM4(Isolated) Schottky Diodes ROHS