408CMQ060
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
408CMQ060
JLCPCB Part #
C3758975
Package
PRM4(Isolated)
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 2.2mA@60V 200A 3.96kA 60V 680mV@200A PRM4(Isolated) Schottky Diodes ROHS