203CMQ100
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
203CMQ100
Description
1 Pair Common Cathode 100A 100V 3mA@100V 860mV@100A - Schottky Diodes ROHS