BAS3005A02VH6327XTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS3005A02VH6327XTSA1
JLCPCB Part #
C3758275
Package
SC-79-2
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 300uA@30V 30V 500mA 500mV@500mA 5A SC-79-2 Schottky Diodes ROHS