IPI47N10SL26AKSA1
MFR.Part #
IPI47N10SL26AKSA1
JLCPCB Part #
C7210865
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 135nC@10V 175W 2.5nF 26mΩ@10V 2V 47A TO-262-3 MOSFETs ROHS