BAS70DW-05-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BAS70DW-05-TP
JLCPCB Part #
C3757339
Package
SOT-363
Description
100nA@50V 1V@15mA 2 Pair Common Cathode 70V 70mA SOT-363 Schottky Diodes ROHS