FCD32-3R9M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FCD32-3R9M
JLCPCB Part #
C41382327
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.4A 148mΩ 3.9uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS