FRH1207B-2R2NT
MFR.Part #
FRH1207B-2R2NT
JLCPCB Part #
C208071
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12mΩ 2.2uH 8A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS