FEXL0630A-1R2M
MFR.Part #
FEXL0630A-1R2M
JLCPCB Part #
C5378525
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
1.2uH 16A 22A 7.4mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS