IFX27001TFV15ATMA1
MFR.Part #
IFX27001TFV15ATMA1
JLCPCB Part #
C3748810
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.3V@(1A) 1.5V 1A 40V 65dB@(120Hz) 800uA Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive TO-252-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS