SAB-C161S-L25MAA
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAB-C161S-L25MAA
JLCPCB Part #
C3232285
Package
MQFP-80
Description
0℃~+70℃ 16 Bit 25MHz 2KB 4.5V~5.5V 63 Built-in+External Others ROMless MQFP-80 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS