IPP80R900P7XKSA1
MFR.Part #
IPP80R900P7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278798
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15nC@10V 3.5V 350pF 45W 6A 6pF 800V 900mΩ@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS