TLE4284DV18ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TLE4284DV18ATMA1
JLCPCB Part #
C3745264
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 1.4V@(1A) 1.8V 1A 40V 65dB@(120Hz) 800uA Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS