SAL-TC270TP-64F200NDC
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAL-TC270TP-64F200NDC
Description
-40℃~+150℃ 1.17V~5.5V 200MHz 32 Bit 472KB 4MB 64KB External FLASH TriCore - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS