NJM12877F18-TE1
MFR.Part #
NJM12877F18-TE1
JLCPCB Part #
C3745041
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.8V 200mA 200mV 210uA 24uVrms 6.5V 69dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS