NJM12877F15-TE1
MFR.Part #
NJM12877F15-TE1
JLCPCB Part #
C3744829
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.5V 19uVrms 200mA 200mV 210uA 6.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS