TLS850C2TEV33ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TLS850C2TEV33ATMA1
JLCPCB Part #
C3743688
Package
TO-252-4
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 20uA 240mV@(100mA) 3.3V 40V 500mA 63dB@(100Hz) Fixed PG Pin、Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS