IFX25401TE V50
MFR.Part #
IFX25401TE V50
JLCPCB Part #
C536023
Package
TO-252-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 400mA 40V 500mV@(250mA) 54dB@(100Hz) 5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection、Enable Positive TO-252-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS