IDM10G120C5XTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDM10G120C5XTMA1
JLCPCB Part #
C126693
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
1.2kV 1.8V@10A 38A 62uA@12V TO-252-2(DPAK) SiC Diodes ROHS