BZX84C7V5-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZX84C7V5-TP
- JLCPCB Part #
- C3740651
- Package
- SOT-23
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 350mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS