5KP36A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP36A-TP
JLCPCB Part #
C1975739
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36V 40V 58.1V 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS