LP103M025H3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LP103M025H3P3
JLCPCB Part #
C3725223
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 1000hrs@105℃ 10mm 25V 3.333A@120Hz 30mm 35mm 50mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS