SLPX331M350E3P3
MFR.Part #
SLPX331M350E3P3
JLCPCB Part #
C3724704
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.03A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 32mm 330uF 350V 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS