ESMQ161VSN102MP40S
MFR.Part #
ESMQ161VSN102MP40S
JLCPCB Part #
C3723080
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 2000hrs@85℃ 22mm 3A@120Hz 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS