EKMG101ELL102MM40S
MFR.Part #
EKMG101ELL102MM40S
JLCPCB Part #
C1498192
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 100V 18mm 40mm 7.5mm 985mA@120Hz ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS