ELHS4H1VSN271MA30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELHS4H1VSN271MA30S
JLCPCB Part #
C1607227
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@120Hz 10mm 270uF 30mm 35mm 475V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS