382LX152M400N082
MFR.Part #
382LX152M400N082
JLCPCB Part #
C3721290
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-25℃~+85℃ 1500uF 3000hrs@85℃ 400V 40mm 5.5A@120Hz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS