383LX122M400N082
MFR.Part #
383LX122M400N082
JLCPCB Part #
C5494660
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 138mΩ 3.8A@120Hz 3000hrs@105℃ 400V 40mm 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS