EKMH500VRT273MB63U
MFR.Part #
EKMH500VRT273MB63U
JLCPCB Part #
C3721327
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-40℃~+105℃ 12mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 27000uF 40mm 5.92A@120Hz 50V 65mm ±20% 插件,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS