5KP10A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP10A-TP
JLCPCB Part #
C3712389
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 15uA 17V 294A 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS