BZT52C68-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZT52C68-TP
- JLCPCB Part #
- C779124
- Description
- -65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@51V 1kΩ 200Ω 500mW 64.6V~71.4V 68V SOD-123 Zener Diodes ROHS