ESDSLC12VLB-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESDSLC12VLB-TP
JLCPCB Part #
C3704356
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 0.25pF 12V 13.5V 2.5A@8/20us 200nA 32V 80W Bidirectional TVS DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS