MAX6382XR24D6
MFR.Part #
MAX6382XR24D6
JLCPCB Part #
C3688346
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1V~5.5V 2.4V 560ms Active High No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs