MAX6326XR25+T
MFR.Part #
MAX6326XR25+T
JLCPCB Part #
C3685644
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃ 1 185ms 1V~5.5V 2.5V Active Low Push-pull Voltage monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS