MAX6326XR24+T
MFR.Part #
MAX6326XR24+T
JLCPCB Part #
C3685535
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V~5.5V 185ms 2.4V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS