TC0350F5101T5E
MFR.Part #
TC0350F5101T5E
JLCPCB Part #
C425650
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS