HQ05W3J0101T5E
MFR.Part #
HQ05W3J0101T5E
JLCPCB Part #
C2792444
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 333mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS