TC0350F6802T5E
MFR.Part #
TC0350F6802T5E
JLCPCB Part #
C425645
Description
-55℃~+155℃ 167mW 68kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS