NQ121WJ082JT4E
MFR.Part #
NQ121WJ082JT4E
JLCPCB Part #
C2781991
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2Ω ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS