CQ06W4F232JT5E
MFR.Part #
CQ06W4F232JT5E
JLCPCB Part #
C966461
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS