TC0325F8202T5E
MFR.Part #
TC0325F8202T5E
JLCPCB Part #
C425619
Description
-55℃~+155℃ 167mW 75V 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS