0402WGJ0122TCE
MFR.Part #
0402WGJ0122TCE
JLCPCB Part #
C25928
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS