0805W8F6042T5E
MFR.Part #
0805W8F6042T5E
JLCPCB Part #
C48806
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS