TC0350D3321T5E
MFR.Part #
TC0350D3321T5E
JLCPCB Part #
C425608
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS